Rekonštrukcia Kúpeľne

Sme tím zručných odborníkov so skúsenosťami v remeslách, ktorí sa venujú komplexným rekonštrukciám kúpelní za cenovo dostupné podmienky. Naša práca je plynulá a účinná, pričom kladieme dôraz na vašu maximálnu spokojnosť. Radi vás pozývame na kontakt pre ďalšie informácie a dohodnutie termínu prehliadky.

Sme tu pre vás, aby sme vám priniesli prvotriedne murárske služby a zabezpečili, že vaša rekonštrukcia kúpeľne prebehne s dokonalosťou a precíznosťou. V našej práci neustále sledujeme najvyššie štandardy kvality a dôsledne dodržiavame stanovené termíny. Vaša spokojnosť a dôvera sú pre nás absolútnou prioritou, a preto sa vždy snažíme poskytnúť vám služby, ktoré prekonávajú vaše očakávania.

Rekonštrukcia kúpeľne Cena

Akú cenu nesie s sebou Rekonštrukcia kúpeľne?

Naša škála služieb zahŕňa:

  • búracie a murárske práce,
  • pokládku dlažby a obkladov,
  • inštaláciu toalety, umývadla a sprchového kúta,
  • montáž sadrokartónu.

Cena renovácie kúpeľne sa pohybuje od 1 500 EUR až do 6000 EUR. Cena sa nezvyšuje priamoúmerne, teda menšia kúpeľňa je na m2 drahšia ako väčšia

Okrem toho môžu vzniknúť ďalšie náklady, napríklad odvoz odpadu a maľovanie, pričom ceny maľovania sa pohybujú v priemere od 20 do 300 eur.

Rekonštrukcia kúpeľne v Bratislave a Záhorí

Modernizácia kúpeľne v panelovom dome sa v mnohých ohľadoch podobá renovácii umakartových jadier, avšak s niekoľkými kľúčovými rozdielmi.

Hlavným rozdielom je, že pri panelových kúpeľniach nie je potrebné stavať nové steny, ako je to často prípad pri umakartových jadrách. Namiesto toho sa sústredíme na odstránenie starého obkladu a vyrovnávanie existujúcich stien, aby boli pripravené na aplikáciu nového obkladu.

V rámci rekonštrukcie realizujeme úplne nové rozvody vody a odpadu, ktoré sú priamo napojené na stúpačky. Týmto spôsobom vytvárame nové vetvy rozvodov, pričom samozrejmosťou je aj inštalácia novej elektroinštalácie, ktorá je prispôsobená novej dispozícii kúpeľne. Všetky rozvody sú vykonané z kvalitnej medi, čo zaručuje dlhodobú odolnosť a bezpečnosť.

Celková doba rekonštrukcie kúpeľne sa zvyčajne pohybuje medzi 4 až 5 dňami. Na projekte sa zvyčajne podieľajú dvaja pracovníci, pričom podľa potreby sa zapája aj elektrikár, kúrenár alebo iní odborníci.

Ponúkame tiež možnosť prispôsobiť kúpeľňu podľa individuálnych požiadaviek klienta. Medzi možnosti patrí vytvorenie murovaných políc, murovaných pultov, sadrokartónových podhľadov, vkladanie sklobetónových prvkov, rozširovanie priečok s ohľadom na zachovanie statiky budovy, inštalácia závesných WC, bidetov, umývadiel vo WC alebo podomietkových systémov.

Financovanie a Platobné Podmienky pri rekonštrukcii kúpeľne

Predplatenie Materiálu:

Pred zahájením každej fázy práce od zákazníka vyžadujeme predplatenie za materiál potrebný na danú časť rekonštrukcie. Tento prístup nám umožňuje zabezpečiť všetky potrebné materiály vopred a zaručiť plynulý priebeh práce. Zákazník tak má istotu, že všetky materiály sú k dispozícii a pripravené na použitie.

Platba za Prácu po Dokončení Úseku:

Za odvedenú prácu zákazník platí až po dokončení každého dohodnutého úseku práce. Tento systém umožňuje zákazníkovi vidieť pokrok a kvalitu vykonanej práce pred uhradením platby. Tento postup zabezpečuje transparentnosť a zákazník má možnosť overiť si spokojnosť s vykonanými prácami pred ich zaplatením.

Flexibilita a Transparentnosť:

Sme flexibilní a otvorení diskusii o individuálnych platobných podmienkach, aby sme vyhoveli špecifickým potrebám každého zákazníka. Naším cieľom je udržať proces financovania čo najtransparentnejší a zabezpečiť, aby zákazníci mali plnú kontrolu nad svojimi výdavkami počas celej rekonštrukcie.

Rekonštrukcia kúpeľne : Krok za krokom

  • 1.deň Rekonštrukcie: Práce začínajú likvidačnými, búracími a murárskymi prácami. Súčasne prebieha navážka stavebného materiálu a odvoz materiálu a stavebného odpadu z miesta rekonštrukcie.

 

  • 2.deň: Na programe sú práce súvisiace s vodoinštaláciou, elektroinštaláciou. Realizujú sa omietky a pripravuje sa podklad pre obkladanie. Zabezpečuje sa tiež dovoz sanity, ktorú ste si objednali, pokiaľ nemáte inak zabezpečený dovoz.
  • 3. a 4. deň : V týchto dňoch prebiehajú obkladačské práce, škárovanie a inštalácia sanity, ako sú vane, sprchovacie kúty, umývadlá, batérie a podobne.
  • 5.deň : Záverečný deň je venovaný dokončovacím práciam, kompletizácii diela, jeho ukončeniu, odovzdaniu a vyúčtovaniu. Všetko je vykonané s maximálnou starostlivosťou a zameraním na detail, aby bol výsledok vašej rekonštrukcie dokonalý.

Často kladené otázky - FAQ

Ako dlho ste v obore murárskych prác a aké skúsenosti máte?

Sme v obore murárskych prác už viac ako 25 rokov a máme bohaté skúsenosti v tejto oblasti. Počas našej dlhej existencie sme realizovali množstvo projektov, vrátane rekonštrukcií bytov, bytových jadier a kupeľňí.

Ako môžem získať cenovú ponuku na svoj projekt?

Pre získanie cenovej ponuky ohľadom rekonštrukcií bytov, bytových jadier, kupeľňí kuchýň nás môžete kontaktovať
prostredníctvom kontaktného formulára na našej webstránke, e-mailom alebo
telefonicky.

Aké typy murárskych-stavebných prác ponúkate?

Ponúkame rôzne typy murárskych prác, tu je zoznam všetkých:

  • Rekonštrukcie rodinných domov, bytov, kúpelne, kuchýň: Fasády, Omietky, Murované ploty z klasických kvádrov, Murované ploty z pálených tehál (cena závisí od hrúbky tehál a muriva), Montáž okien, Montáž dverí a zárubní, Stavba priečok, Založenie hrubej stavby podľa plánov, Montáž sadrokartónu, Montáž betónových/panelových plotov, Betónové schody (klasické), Stavba garáží na mieru, Betónové potery, Injektážna izolácia, Šalovanie, Zámková dlažba.
  • Rekonštrukcie rodinných domov, bytov, kúpelne, kuchýň, Výmena okien, Výmena dverí a zárubní, Malovanie stien, Montáž sadrokartónu, Inštalácia laminátových podláh, Stavba nových priečok, Rekonštrukcia kuchyne (montáž kuchynskej linky), Rekonštrukcia kúpeľne (inštalácia sprchového kúta, vane, umývadla, toalety), Parkety a podlahy, Rekonštrukcia balkónov a terás, Vnútorné omietky, Montáž sadrokartónu, Oprava a údržba klenbových stropov a klenieb, Rekonštrukcia a oprava podpivničenia, Stavba a oprava oporných múrov, Obklady a dlažby v kúpeľniach, kuchyniach a ostatných priestoroch.
V akých lokalitách poskytujeme naše služby?

Službu rekonštrukcií bytov, bytových jadier a kupeľňí. ponúkame pre klientov z okresov Malacky, Senica, Skalica, ako aj z okresov v okolí Bratislavy a širšom okolí – Bratislava I-V, Pezinok, Senec, Stupava, Dunajská Streda, Galanta, Trnava, Piešťany a Hlohovec.

Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorie, Záhorská Ves, Závod, Zohor, Bílkove Humence, Borský Mikuláš, Borský Svätý Jur, Cerová, Čáry, Častkov, Dojč, Hlboké Hradište pod Vrátnom, Jablonica, Koválov, Kuklov, Kúty, Lakšárska Nová Ves, Moravský Svätý Ján, Osuské, Plavecký Peter, Podbranč, Prietrž, Prievaly, Rohov, Rovensko, Rybky, Sekule, Smolinské, Smrdáky, Sobotište, Šajdíkove Humence, Štefanov, Šaštín-Stráže, Gabčíkovo, Šamorín, Veľký Meder, Sereď, Sládkovičovo, Bojničky, Červeník, Dolné Otrokovce, Dolné Trhovište, Dolné Zelenice, Dvorníky, Horné Otrokovce, Horné Trhovište, Horné Zelenice, Jalšové, Kľačany, Koplotovce, Madunice, Merašice, Pastuchov, Ratkovce, Sasinkovo, Siladice, Tekolďany, Tepličky, Trakovice, Žlkovce, Leopoldov, Banka, Bašovce, Borovce, Dolný Lopašov, Drahovce, Dubovany, Ducové, Hubina, Chtelnica, Kočín-Lančár, Krakovany, Moravany nad Váhom, Nižná Ostrov, Pečeňady, Prašník, Rakovice, Ratnovce, Sokolovce, Šípkové, Šterusy, Trebatice, Veľké Kostoľany, Veľké Orvište, Veselé, Vrbové, Brodské, Dubovce, Chropov, Kátov, Kopčany, Koválovec, Letničie, Lopašov, Mokrý Háj, Oreské, Petrova Ves, Popudinské Močidľany, Prietržka, Radimov, Radošovce, Trnovec, Unín, Vrádište, Gbely, Holíč, Biely Kostol, Bíňovce, Bohdanovce nad Trnavou, Boleráz, Borová, Brestovany, Bučany, Buková, Cífer, Dechtice, Dlhá Dobrá Voda, Dolná Krupá, Dolné Dubové, Dolné Lovčice, Dolné Orešany, Horná Krupá, Horné Dubové, Horné Orešany, Hrnčiarovce nad Parnou, Jaslovské Bohunice, Kátlovce, Košolná, Križovany nad Dudváhom, Lošonec, Majcichov, Malženice, Naháč, Opoj, Pavlice, Radošovce, Ružindol, Slovenská Nová Ves, Smolenice, Suchá nad Parnou, Šelpice, Špačince, Šúrovce, Trstín, Vlčkovce, Voderady, Zavar, Zeleneč, Zvončín, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk, Modra, Svätý Jur, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie.